Romantické fotenie hviezd zo seriálu Walking Dead: Takto dobre ešte nevyzerali!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Hlavných hrdinov úspešného a obľúbeného seriálu Walking Dead poznáme z televíznych obrazoviek neumytých, strapatých, dotrhaných a špinavých od krvi, blata či prachu. V snahe zachrániť si svoj holý život totiž nie je čas na to, aby dbali na svoj zovňajšok. Práve preto vás prekvapia fotografie, ktoré pre Los Angeles Magazine nafotil zaľúbený párik zo seriálu. Lauren Cohan (Maggie) a Stevena Yeuna (Glenn) si vzali do parády stylisti, kaderníci a vizážisti, nuž a výsledkom je ohromujúci vzhľad. Na romanticky pôsobiacich snímkach pózujú v jarnej prírode a vyzerajú tak dobre, že by pokojne mohli konkurovať profesionálnym modelom. 

Sledujte ďalšiu premiérovú časť zo šiestej série seriálu Walking Dead – už dnes o 22:35 na PLUSke! Ak by ste to nestihli, najnovšiu časť nájdete vždy po odvysielaní aj v našom archíve až 7 dní zadarmo.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka